Sosialistisk Ungdom

Toolbar menu

Main menu

Breadcrumbs

ForsideOrganisasjon › Kontakt

Kontakt

Generelt

Hovedkontoret

post@su.no
+47 21 93 33 50


Postadresse:
Sosialistisk Ungdom
Hagegata 22, 0653 Oslo

Faks: +47 21 93 33 01
Spørmål om SU

Bodil Kildahl Rosseland

post@su.no
+47 21 93 33 50


Bodil hjelper deg med:
  • Medlemsskap,
  • spørsmål om økonomi, frifond, reiseregning og reise,
  • bestille flyers, buttons, SU-klær og mer.
Pressehenvendelser

Andrea Sjøvoll

andrea@su.no
+47 986 97 369


Twitter

Pressebilder
Andrea SjøvollLeder
Andrea Sjøvoll

98 69 73 69
andrea@su.no

Andrea er 24 år gammel og kommer fra Bodø. Hun er leder i SU, og var i forrige periode feministisk leder i sentralstyret. Tidligere har Andrea vært leder i Press og sittet i hovedkomiteen til Operasjon Dagsverk.

Freddy Øvstegård1. nestleder
Freddy Øvstegård

90 11 08 91
freddy@su.no

Freddy er 21 år, fra Sarpsborg. Han var miljøpolitisk leder forrige periode i SST, og har blant annet vært landsstyrerepresentant for Østfold SU. Freddy studerer og har en deltidsjobb i NSB.

Henriett Røed2. nestleder
Henriett Røed

92 84 08 85
henriett@su.no

Henriett er 25 år og kommer fra Nøtterøy i Vestfold. Hun var faglig leder i forrige periode i SST, og har blant annet vært fylkesleder i Oslo SU, og sittet i fylkesstyret i Oslo SV. Hun er nå kampanjeansvarlig i SV.

Kaja LundGeneralsekretær
Kaja Lund

97 58 53 89
kaja@su.no

Kaja er 21 år gammel og kommer fra Nordland. Hun er generalsekretær, og har tidligere vært feministisk leder, lokallagsleder i Bodø SU og fylkesleder i Nordland SU. Hun satt i miljøpolitisk utvalg 2012-13. Kaja var med på PYEP i 2013

Andrea SjøvollLeder
Andrea Sjøvoll

98 69 73 69
andrea@su.no

Andrea er 24 år gammel og kommer fra Bodø. Hun er leder i SU, og var i forrige periode feministisk leder i sentralstyret. Tidligere har Andrea vært leder i Press og sittet i hovedkomiteen til Operasjon Dagsverk.

Freddy Øvstegård1. nestleder
Freddy Øvstegård

90 11 08 91
freddy@su.no

Freddy er 21 år, fra Sarpsborg. Han var miljøpolitisk leder forrige periode i SST, og har blant annet vært landsstyrerepresentant for Østfold SU. Freddy studerer og har en deltidsjobb i NSB.

Henriett Røed2. nestleder
Henriett Røed

92 84 08 85
henriett@su.no

Henriett er 25 år og kommer fra Nøtterøy i Vestfold. Hun var faglig leder i forrige periode i SST, og har blant annet vært fylkesleder i Oslo SU, og sittet i fylkesstyret i Oslo SV. Hun er nå kampanjeansvarlig i SV.

Kaja LundGeneralsekretær
Kaja Lund

97 58 53 89
kaja@su.no

Kaja er 21 år gammel og kommer fra Nordland. Hun er generalsekretær, og har tidligere vært feministisk leder, lokallagsleder i Bodø SU og fylkesleder i Nordland SU. Hun satt i miljøpolitisk utvalg 2012-13. Kaja var med på PYEP i 2013

Aila Kamaly1. vara til AU og feministisk leder
Aila Kamaly

99 44 32 74
aila@su.no

Aila er 20 år og kommer fra Gjøvik. Hun har tidligere vært fylkesleder og LS-representant for Oppland SU. Aila har også vært styremedlem i Jenteforsvaret og sittet i SUs skoleringsutvalg.

Andreas Sjalg Unneland2. vara til AU
Andreas Sjalg Unneland

93 88 34 64
andreas.sjalg@su.no

Andreas er 22 år og kommer fra Fjell i Hordaland. Han har tidligere vært leder for studentlaget til SU i Bergen og sittet i internasjonalt- og miljøpoliskprogramkomité for SU. Han er nå Valgkamp- og organisasjonssekretær for Bergen SV.

Oda Sofie Heien LarsenInternasjonal leder
Oda Sofie Heien Larsen

93 65 24 84
oda.sofie@su.no

Oda er 21 og kommer fra Tjøme. Hun har tidligere vært fylkesleder og LS-representant for Vestfold, samt fungerende regional representant for Cuba. Hun har vært valgkampsekretær for SU/SV i 2013 og 2015.

Helga HustveitMiljøpolitisk leder
Helga Hustveit

94 83 62 60
helga@su.no

Helga er 21 år og kommer fra Eidsvoll. Hun har blant annet sittet i Miljøpolitisk utvalg 2014-2016 og vært LS-representant. Fra høsten av begynner hun på Miljø- og utviklingsstudier på Universitet på Ås.

Daniel Charles HextallFaglig leder
Daniel Charles Hextall

46 45 44 51
charles@su.no

Charles er 23 år og bor i Bergen. Han har vært leder av Hordaland SU og representerer SV på fylkestinget. Han ser etter læreplass i motormekanikerfaget og er opptatt av rettferdighet, likestilling og yrkesstolthet.

Stian Rokstad ClausenSentralstyremedlem
Stian Rokstad Clausen

47 37 71 58
stian@su.no

Stian er 23 år og kommer fra Finnsnes i Troms. Stian har vært fylkesleder i Troms SU og også sittet i Landsstyret. Han studerer statsvitenskap ved universitetet i Oslo.

Una PasovicSentralstyremedlem
Una Pasovic

48 19 39 27
una@su.no

Una er 20 år og kommer fra Rjukan. Una har tidligere være fylkesleder og LS-representant for Telemark. Ellers er Una 1. vara til fylkestinget i Telemark og sitter i Hovedutvalg for Kultur.

Halvor EkelandSentralstyremedlem
Halvor Ekeland

48 07 77 82
halvor@su.no

Halvor er 20 år og kommer fra Bærum. Han har blant annet vært leder av Bærum SU og LS-representant.

Albert Andersen ØydvinSentralstyremedlem
Albert Andersen Øydvin

99 56 93 97
albert@su.no

Albert er 23 år gammel og kommer fra Kaupanger. Han har blant annet vært fylkesleder for Sogn og Fjordane SU, samt regional landsstyrerepresentant for Vestunionen. Han studerar for tida sosiologi.

Akershus SU

Balder Alvær Olafsen
47 46 25 20
akershus@su.no

Asker SU:
Emilie Solheim Mo
45 46 88 22
asker@su.no

Bærum SU:
Mathilde Meling
90 10 47 99
baerumsu@gmail.com

Follo SU:
Oliver Andersen
97 74 14 76
follo@su.no

Romerike SU:
Hedda Åkenes-Johnsen
90 98 90 78
romerikesu@gmail.com

Aust-Agder SU

Amalie Holte Skarberg
40 61 28 60
aust-agder@su.no

Arendal SU:
Julie Synnøve Hansen
46 81 48 05
juliesynnovehansen@gmail.com

Grimstad SU:
Guro Aasaaren
46 67 49 42
grimstadsu@gmail.com

Risør SU:
Jonathan Rykkja Ibsen
+47 938 36 362
jonathan@su.no

Buskerud SU

Audun Hammer Hovda
93 25 90 46
buskerud@su.no

Drammen SU:
Tobias Hafskjold Bu
45 48 46 10
drammen@su.no

Hallingdal SU:
Vilde Hefte
47 24 61 27
hallingdal@su.no

Kongsberg SU:
Noah Skullestad
45 27 81 02
kongsberg@su.no

Ringerike SU:
Erlend Ødegård
99 30 44 90
ringerike@su.no

Finnmark SU

Julie-Mari Juliussen
97 64 1 055
julie-m3@hotmail.com

Alta SU:
Mathilde Andersson
95 13 34 66
mathilde_andersson@yahoo.no

Kirkenes SU:
Maiya Syrstad
98 42 33 94
maiyasyr@gmail.com

Vadsø SU:
Lea Huru Hansen
41 17 74 92
leahhuru@gmail.com

Hedmark SU

Adelihn Hellem
91 19 52 28
hedmark@su.no

Elverum SU:
Oda Mikkelsen Vålstuen
95 24 42 03
oda_1997@hotmail.com

Glåmdalen SU:
Vivi Thuy Ho
41 38 40 29
vivithuyho@gmail.com

Hamar SU:
Adelihn Hellem
91 19 52 28
adelihnskij@gmail.com

Hordaland SU

Kristin Storhaug
90 02 55 40
hordaland@su.no

Askøy SU:
Marthe-Antonie Synnevåg
45 00 13 61
askoysu@gmail.com

Bergen SU:
Are Bjøru
97 49 30 34
bergen@su.no

Blodbyen SU:
Erik Chancy
98 60 44 89
blodbyen@su.no

Høyden SU:
Andreas Sjalg Unneland
93 88 34 64
hoydensosialist@gmail.com

Nordhordland SU:
Leah Carys Wilce
46 96 71 52
nordhordland@su.no

Odda SU:
Ingrid Eitrheim Midtbø
45 01 62 44
ingridmidtbo@gmail.com

Stord SU:
Johanne Malene Ekeland Valvatne
47 38 95 76
stord@su.no

Voss SU:
Lillian Time
90 03 68 60
voss@su.no

Møre og Romsdal SU

Rikke Smisetfoss Sørdahl
92 62 56 61
moreogromsdal@su.no

Molde SU:
Sofie Rundmo Bratteng
92 40 49 38
molde@su.no

Sunndal SU:
Rikke Smisetfoss Sørdahl
92 62 56 61
rikke.sordahl99@gmail.com

Ålesund SU:
Christian Ingvaldsen
94 22 72 37
cmi1999@live.com

Nordland SU

Line Sandvær
47 75 30 60
nordland@su.no

Bodø SU:
Lovise Vonstad Larsen
95 27 30 10
bygglandet@gmail.com

Rana SU:
Line Sandvær
47 75 30 60
rana@su.no

Sortland SU:
Oliver Finden
46 85 64 48
sortland@su.no

Vestvågøy SU:
Anette Nordahl
41 23 55 00
Anettenord1@hotmail.com

Vågan SU:
Emma Pernille Sørstrøm
47 23 51 68
emmapernille99@gmail.com

Oppland SU

Ragnhild Dæhlen
45 86 21 38
ragnhild-kristine@hotmail.com

Gjøvik og Toten SU:
Milosz Jerzy Kozakiewicz
46 21 24 47
mk@lomi.no

Oslo SU

Sarah Lilleberg Safavifard
41 28 52 03
oslo@su.no

Vestkanten SU:
Rami Chumber
98 02 26 92
vestkantensu@gmail.com

Østkanten SU:
Astri Elgethun
41 38 74 19
ostkantensu@gmail.com

Rogaland SU

Øyvind Stålesen Åfløy
47 65 36 89
rogaland@su.no

Haugaland SU:
Jenny Larsen Halseid
95 82 29 63
haugalandsu@hotmail.com

Stavanger SU:
Rebecca Ponce
95 25 00 60
rebeccaponc@gmail.com

Sogn og Fjordane SU

Hedda Hellum Jamtli
99 35 59 53
buttenhval@hotmail.com

Sogndal SU:
Hedda Hellum Jamtli
99 35 59 53
buttenhval@hotmail.com

Telemark SU

Amina Bile
45 51 68 89
Telemark@su.no

Grenland SU:
Amalie Næss Larsen
92 67 71 08
amalie_larsen@live.no

Tinn SU:
Tuva Hope
41 00 87 78
tuva.hope@gmail.com

Troms SU

Johanne Lunde
93 24 77 29
johanne.lunde@icloud.com

Harstad SU:
Benjamin Berg
+47 467 73 827
benjamin.berg.b@icloud.com

Lenvik SU:
William Pettersen
94 89 33 08
william.pettersen99@hotmail.com

Tromsø SU:
Matias Hogne Kjerstad
41 65 53 04
tromso@su.no

Trøndelag SU

Alida Domaas
95 81 63 81
trondelag@su.no

Fosen SU:
Marthe Rødsjø
90 63 92 71
martheroedsjo@hotmail.com

Melhus SU:
Kjerstin Ryghaug Sundal
melhus@su.no

Trondheim SU:
Sunniva Johnsen Skaar
99 42 98 04
trondheim@su.no

Vest-Agder SU

Martine Moen
98 08 22 58
vest-agder@su.no

Kristiansand SU:
Andreas Landmark
90 52 92 27
kristiansand@su.no

Mandal SU:
Soroush Moradpour
+47 947 18 272
srosh10@gmail.com

Vestfold SU

Vilja Antonsen
45 13 70 27
vestfold@su.no eller vilja.antonsen@gmail.com

Horten SU:
Hedda Korsgård
94 89 66 14
heddakors@gmail.com

Larvik SU:
Isak Løberg Jacobsen
94 43 12 12
isakjacobsen98@gmail.com

Sandefjord SU:
Nicolaj Paulsson
40 63 51 77
ni.paulsson@skagerak.org

Tønsberg og omegn SU:
Tyra Fevang
47 14 50 16
tonsberg@su.no

Østfold SU

Sara Houge
48 0 623 08
ostfold@su.no

Fredrikstad SU:
Rebekka Rød
91 18 66 18
SUfredrikstad@gmail.com

Indre Østfold SU:
Einar Gabriel Røssler
99 42 98 04
indreostfold.su@outlook.com

Moss og omegn SU:
Sondre Czilling
94 83 58 37
czilling.sondre@gmail.com

Isødet

Isødet består av Nordland, Troms og Finnmark

Oda Sofie Heien Larsen
93 65 24 84
oda.sofie@su.no

Stian Rokstad Clausen
47 37 71 58
stian@su.no

Marius Jakobsen
+47 957 28 583
jako.marius@gmail.com

Midgard

Henriett Røed
92 84 08 85
henriett@su.no

Halvor Ekeland
48 07 77 82
halvor@su.no

Midgard består av Trøndelag og Møre og Romsdal

Oda Amalie Kise Hjertstrøm
+47 902 45 564
odamalie@gmail.com

Vestunionen

Albert Andersen Øydvin
99 56 93 97
albert@su.no

Helga Hustveit
94 83 62 60
helga@su.no

Vestunionen består av Sogn og Fjordane, Hordaland og Rogaland

Audun Syltevik
+47 906 66 544
asyltevik@gmail.com

Cuba

Una Pasovic
48 19 39 27
una@su.no

Daniel Charles Hextall
46 45 44 51
charles@su.no

Cuba består av Buskerud, Vestfold, Telemark, Aust-Agder og Vest-Agder

Guro Aasaaren
46 67 49 42
guro.aasaaren@gmail.com

Østblokka

Marcus Nitschke
45 09 04 35
marcus@su.no

Aila Kamaly
99 44 32 74
aila@su.no

Østblokka består av Oppland, Hedmark, Akershus, Oslo og Østfold

Ingrid Kvale Kiran
45 29 79 98
ingridkkvale@gmail.com